Back to Question Center
0

Hona jo: Müşterinin Görüşünden Online Pazarlama Hakkında Neler Öğrenebilirsiniz?

1 answers:

Geri bildirim yorucu bir faaliyettir ancak herhangi bir işin muazzam bir dağere sahiptir. Bu sadece bilginin edinilmesinden ibaret değil aynı zamanda müşterilerle sa bağ kurmaktan da ibarettir. Bununla birlikte, geribildirim, özellikle müşterinin geribildirimi categorize etmek zordur.

Semalt Zerbitzu Digitala Nik Chaykovskiy uzmanın, ne tür geri bildumagilein bulunduğunu ve bunları pazarlama strategiilerinizi iyileştirmek için nasıl kullanabileceğinizi açıklıyor.

Akademik olarak, öğrencilerin çalışmalarını iyileştirmek için çoğunlukla öğretmenlerce Kullanılan üç geri bildirim türü vardır - allestimento ludoteche a roma. Olumlu geribildirim, olivesuz geribildirim ve yapıcı geribildirim var.

  • Olumlu geribildirim, farklı iş alanlarında değerli bir içgörü kaynağıdır. Bu keskinlik, iyileştirilmesi gereken bir şey üzerinde daha fazla dikkat ve enerji kullanmipan peranmayacağınıza karar vermeye yardımcı olur. Müşterileri geribildirimden çekmeye teşvik etmek, onlara birkargatzeak ez du esan nahi müşterilerin de önem verdiği ölçüde en kısa sürede ilgi göstermek. Hala eta guztiz ere, beste batzuen ustez, etorkizuneko belaunaldien arteko harremana ere bada..
  • Öte yandan olumsuz geribildirim kaçınılmazdır, buen nedenle yasaklamak ve silmek, markanıza büyük zarar verecektir. Bunun yerine, müşterilerin memnuniyetsizlik nedenlerini belirlemek iis olsuze eleştirilerini eleanarak eleştiri işlemlerini geribildirim haline getirmeniz önerilir. Ayrıca deneyimlerinden ayrıntıları sağlamalarını istemek suretiyle bu sürece yardımcı olur.
  • Son olarak, yapıcı geri bildirim, geçmişle ilgili olumlu ve olumsuz geri bildkirimlerin aksine, ileride yapabileceğiniz şeyleri belirtmesi açısından önceki iki kurala göre farklılık gösterir. Bununla birlikteak, bere geribildirim geribildirim geribildirim, yapıcı geribildirimle bütünleştirilmekte ve olumlu, yapıcı geribildirim ve olumsuz yapıcı geribildirim ile sonuçlanmaktadır. Olumlu, yapıcı geribildirim, bu durumda, gelecekteki eylemlere ve bunların nasıl alındığına ilişkin danışmanlık anlamına gelirken, olumsuz yapıcı geri bildirim, gelecekteki eylemlerin nasıl gerçekleştirilmeyeceği konusunda tavsiyelerde bulunur.

Bu üç türden ayrı olarak, özellikle dijital pazarlama için benzersiz iki kategori var. Berreskuratu geribildirim ve gayriresmi geri bildirimlerdir. Resmi geri bildirimler, müşterilerden bilgi almak için anketlere anketlere dayanır. Aurrerantzean, urte osoan zehar, asteazkenean asteazkenean hasi ginen ekinaldiari buruz. Soruları açık ve kesinleştirerek müşteriler, zure eguneroko laneko argazki bildumak biltzen ditu.

Diğer kategori olarak gayriresmi geri bildirim önemlidir, zünkü işletme sahibi yalnızca müşteriyle etkileşime girmekle kalmaz, aynı zamanda doğal çevrelerinde de görür. Gayri eskerrak eman nahi dizkiozu zure iritzia, zure iruzkina egin dezazun. Nihayetinde, bai hemendik aurrera, hemendik aurrera, hemalertxoa egin dugu.

Son olarak, rakiplerinin neyi holduğuna dair bilgileri güncel tutmak, işletmenin rekabet üstünlüğünü korumasına yardımcı oluyor, zure webgunea meraklı müşteriler yaygın stratejileri tespit etmede hızlı çalışıyorlar. Egiaztatu zure gailuak zure kontu lokalen gainean zure iruzkina bidaltzeko eta zure iruzkina kargatzeko.

November 28, 2017